ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Ing. Jan Mládek, CSc. - ministr zemědělství

janmladekZOOM UNIQUE PLACE, Kongresové centrum Praha
3. dubna 2006


PRESS RELEASE
Kulatý stůl s ministrem zemědělství ČR
Ing. Janem Mládkem, CSc.

V pondělí 3. dubna pan-evropská společnost Comenius pokračovala v tradici Kulatých stolů v letošním roce již čtvrtým diskusním setkáním. Po Kulatých stolech s předsedou ODS Mirkem Topolánkem, místopředsedou pro ekonomiku Doc. Ing. Jiřím Havlem, CSc. a předsedou vlády ČR Ing. Jiřím Paroubkem přivítali GRAND partneři této diskusní večeře Ing. František Koníček, generální ředitel společnosti Lesy ČR a Ing. Miloslav Kojan, generální ředitel AGT Invest ministra zemědělství Ing. Jana Mládka a dalších 62 účastníků.
 
Na Kulatý stůl Comenia byli tentokráte pozváni především významní odborníci a představitelé společností z oblasti potravinářského průmyslu, lesnictví a zemědělství. Byli mezi nimi například předseda zemědělského družstva Krásná Hora nad Vltavou pan Jiří Zelenka, předseda představenstva CE WOOD pan Ivan Doubrava, pan Zdeněk Štěpánek, předseda představenstva a GŘ Xaverov, pan Martin Pecina, předseda ÚOHS, koordinátor mezinárodních aktivit vlády ČR Otto Jelínek a mnozí další.

Diskuse s panem ministrem byla tématicky velice zajímavá a různorodá. Mezi diskutovanými tématy nechyběla problematika konkurenceschopnosti českých zemědělských a potravinářských výrobků s označením Klasa. Tyto produkty jsou vyráběny za mnohem přísnějších veterinárních a fytopatologických podmínek než je tomu v ostatních členských zemích. Došlo i na aktuální úkoly Českých lesů a na přípravu brzkého předsednictví České republiky EU.

Covered by:
plm


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.