ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Ing. Jan Mládek, CSc. - ministr zemědělství

janmladekZOOM UNIQUE PLACE, Kongresové centrum Praha
3. dubna 2006


PRESS RELEASE
Kulatý stůl s ministrem zemědělství ČR
Ing. Janem Mládkem, CSc.

V pondělí 3. dubna pan-evropská společnost Comenius pokračovala v tradici Kulatých stolů v letošním roce již čtvrtým diskusním setkáním. Po Kulatých stolech s předsedou ODS Mirkem Topolánkem, místopředsedou pro ekonomiku Doc. Ing. Jiřím Havlem, CSc. a předsedou vlády ČR Ing. Jiřím Paroubkem přivítali GRAND partneři této diskusní večeře Ing. František Koníček, generální ředitel společnosti Lesy ČR a Ing. Miloslav Kojan, generální ředitel AGT Invest ministra zemědělství Ing. Jana Mládka a dalších 62 účastníků.
 
Na Kulatý stůl Comenia byli tentokráte pozváni především významní odborníci a představitelé společností z oblasti potravinářského průmyslu, lesnictví a zemědělství. Byli mezi nimi například předseda zemědělského družstva Krásná Hora nad Vltavou pan Jiří Zelenka, předseda představenstva CE WOOD pan Ivan Doubrava, pan Zdeněk Štěpánek, předseda představenstva a GŘ Xaverov, pan Martin Pecina, předseda ÚOHS, koordinátor mezinárodních aktivit vlády ČR Otto Jelínek a mnozí další.

Diskuse s panem ministrem byla tématicky velice zajímavá a různorodá. Mezi diskutovanými tématy nechyběla problematika konkurenceschopnosti českých zemědělských a potravinářských výrobků s označením Klasa. Tyto produkty jsou vyráběny za mnohem přísnějších veterinárních a fytopatologických podmínek než je tomu v ostatních členských zemích. Došlo i na aktuální úkoly Českých lesů a na přípravu brzkého předsednictví České republiky EU.

Covered by:
plm


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Osobní bezpečnost a ochrana soukromí v online světě

připravili jsme pro Vás speciální workshopy určené pro všechny, kteří zavítají do kybersvěta

více

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.