ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Mgr. plk. Vladislav Husák - policejní prezident

husakBest Western Hotel Kampa
25. dubna 2006
PRESS RELEASE
Kulatý stůl s policejním prezidentem ČR
plk. Mgr. Vladislavem Husákem
Rytířský sál Best Western hotel Kampa, 25. dubna 2006

V úterý 25. dubna pan-evropská společnost Comenius pokračovala v tradici Kulatých stolů v letošním roce již pátým diskusním setkáním. Po Kulatých stolech s předsedou ODS Mirkem Topolánkem, místopředsedou pro ekonomiku Jiřím Havlem, předsedou vlády ČR Jiřím Paroubkem a ministrem zemědělství Janem Mládkem přivítali GRAND partneři této diskusní večeře George Parobek, generální ředitel společnosti Ifield Computer Consultancy a Stanislav Beneš, generální ředitel a předseda představenstva ČD - Telematika policejního prezidenta plk. Vladislava Husáka a dalších 70 účastníků.

Mezi zúčastněnými byli například i plk. František Snopek, náměstek policejního prezidenta, Miloš Balabán, vedoucí Střediska pro bezpečnostní studie UK, Miloš Hlávka, vedoucí oddělení fyzické bezpečnosti Národního bezpečnostního úřadu, Petr Materna, generální ředitel Řízení letového provozu, Petr Zimmermann, hejtman Plzeňského kraje, Martin Pecina, předseda ÚOHS, bezpečnostní ředitelé společností ČEZ, ČEPS a GE Capital a mnozí další.

Diskuse s panem policejním prezidentem byla tématicky velice zajímavá a různorodá. Na začátku pan policejní prezident nejdříve sám nastínil v několika bodech svou budoucí vizi jakým směrem by Policie ČR měla směřovat. Na řadu pak přišla tématika potírání korupce uvnitř i navenek policie, spolupráce státní policie jak s městskou policií, tak se soukromými bezpečnostními agenturami a další.
 


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.