ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Hejtmani - 9/9/2008

Kulatý stůl s hejtmany Libereckého, Zlínského kraje a Kraje Vysočina

petrskokanliborlukasvystrcil
PRESS RELEASE
Kulatý stůl se třemi hejtmany a jako čestný host ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády ČR Jiří Čunek
TOP Hotel Praha, 9. září, 2008

Osmý „Kulatý stůl Comenia“ v roce 2008 se konal 9. září v kongresovém sále TOP hotelu Praha. Jako hosté tentokrát vystoupili hejtmani krajů Libereckého, Zlínského a Vysočiny, pánové Petr Skokan, Libor Lukáš a Miloš Vystrčil. V průběhu večera se dostavil i čestný host místopředseda vlády Jiří Čunek. Generálními partnery Kulatého stolu byly IBM ČR zastoupené generálním ředitelem Alešem Bartůňkem a společnosti EXCON, PSJ, PSG a Fezko.

Atmosféra této diskusní večeře dostála své tradici a jako vždy vyústila v otevřenou a přátelskou debatu nad aktuálními tématy. Blížící se krajské volby si však vynutily v některých oblastech věcnější názory a konkrétní fakta, hejtmani hovořili o úspěších dosažených v rozvoji investic, infrastruktury, zdravotní reformě nebo reformě vzdělávání ve svých krajích za uplynulé volební období. Došlo i na téma čerpání dotací z Evropských fondů, přičemž přítomní pánové se shodli, že dotace je třeba využívat a že jejich kraje tak svědomitě činí. Jiří Čunek přednesl svou vlastní vizi regionálního rozvoje, vyjádřil přesvědčení, že pravomoci krajských samospráv stále rostou a je to tak dobře. Dokonce naznačil možný scénář nedaleké budoucnosti, kdy Ministerstva pro místní rozvoj nebude potřeba. V neposlední řadě promluvili hejtmani o plánech a prioritách pro budoucí rozvoj v regionech.

Celkem se Kulatého stolu zúčastnilo na 70 představitelů vrcholového managementu předních českých firem a podniků spolu s představiteli státní a municipální správy, jako byla paní Marie Kousalíková, náměstkyně primátora hlavního města Prahy.
 

Covered by:

Fotografie je možné objednat na www.leadersmagazine.cz


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.