ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Marie Součková - ministryně zdravotnictví

souckovaTOP Hotel PRAHA
5. února 2003PRESS RELEASE
Kulatý stůl s paní ministryní zdravotnictví České republiky
MUDr. Marií Součkovou

Další, v pořadí již pátý, Kulatý stůl Comenia pořádala Panevropská společnost Comenius s ministryní zdravotnictví MUDr. Marií Součkovou v Kongresovém sále Top Hotelu Praha dne 5. února 2003. Na večeři s paní ministryní byli zváni preferenčně odborníci z oblasti zdravotnictví a farmaceutického průmyslu, nicméně ke Kulatému stolu zavítali i čelní představitelé firem "Českých 100 nejlepších". Celkem se sešlo na 76 odborníků a řídících pracovníků. Partnery Kulatého stolu byla společnost Léčiva a společnost Olympus, která je iniciátorem a generálním partnerem informační kampaně projektu "Prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku".

Otevřená diskuze se zaměřila především na otázky návrhu zákona o nemocenských dávkách, financování nemocnic (mezi účastníky byli ředitelé fakultních nemocnic Motol, Bulovka, Plzeň, Brno a ředitelé pardubické, jesenické nemocnice a Ústřední vojenské nemocnice), individuálních účtů pojištěnců u zdravotních pojišťoven, kontroly vydávaných receptů na léky a neschopenek. Proces pravidla uznání pracovní neschopnosti, či kontrola nemocných pracovníků v neschopnosti zajímala hlavně vedoucí pracovníky - zaměstnavatele, kterých se nový návrh zákona o nemocenských dávkách týká.

Mimo výše uvedené byly zastoupeny i Česká lékařská komora, Česká lékárnická komora, Sdružení fakultních nemocnic, Asociace velkodistributorů léčiv, Česká asociace farmaceutických firem, Grémium majitelů lékáren, Hospodářská komora ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Úřad vlády ČR a společnosti Dell Computers, Eurest, Hewlett-Packard, Kooperativa, Léčiva, Merlin, Olympus, Transgas a další.


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Osobní bezpečnost a ochrana soukromí v online světě

připravili jsme pro Vás speciální workshopy určené pro všechny, kteří zavítají do kybersvěta

více

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.