ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Marie Součková - ministryně zdravotnictví

souckovaTOP Hotel PRAHA
5. února 2003PRESS RELEASE
Kulatý stůl s paní ministryní zdravotnictví České republiky
MUDr. Marií Součkovou

Další, v pořadí již pátý, Kulatý stůl Comenia pořádala Panevropská společnost Comenius s ministryní zdravotnictví MUDr. Marií Součkovou v Kongresovém sále Top Hotelu Praha dne 5. února 2003. Na večeři s paní ministryní byli zváni preferenčně odborníci z oblasti zdravotnictví a farmaceutického průmyslu, nicméně ke Kulatému stolu zavítali i čelní představitelé firem "Českých 100 nejlepších". Celkem se sešlo na 76 odborníků a řídících pracovníků. Partnery Kulatého stolu byla společnost Léčiva a společnost Olympus, která je iniciátorem a generálním partnerem informační kampaně projektu "Prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku".

Otevřená diskuze se zaměřila především na otázky návrhu zákona o nemocenských dávkách, financování nemocnic (mezi účastníky byli ředitelé fakultních nemocnic Motol, Bulovka, Plzeň, Brno a ředitelé pardubické, jesenické nemocnice a Ústřední vojenské nemocnice), individuálních účtů pojištěnců u zdravotních pojišťoven, kontroly vydávaných receptů na léky a neschopenek. Proces pravidla uznání pracovní neschopnosti, či kontrola nemocných pracovníků v neschopnosti zajímala hlavně vedoucí pracovníky - zaměstnavatele, kterých se nový návrh zákona o nemocenských dávkách týká.

Mimo výše uvedené byly zastoupeny i Česká lékařská komora, Česká lékárnická komora, Sdružení fakultních nemocnic, Asociace velkodistributorů léčiv, Česká asociace farmaceutických firem, Grémium majitelů lékáren, Hospodářská komora ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Úřad vlády ČR a společnosti Dell Computers, Eurest, Hewlett-Packard, Kooperativa, Léčiva, Merlin, Olympus, Transgas a další.


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.