Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

MUDr. Pavel Bém - primátor hl. m. Prahy

Hotel Pyramida
2. května 2006bem

PRESS RELEASE
Kulatý stůl s primátorem hl.m. Prahy
MUDr. Pavlem Bémem

V úterý 2. května pan-evropská společnost Comenius pokračovala v tradici Kulatých stolů v letošním roce již šestým diskusním setkáním. Po Kulatých stolech s předsedou ODS Mirkem Topolánkem, místopředsedou pro ekonomiku Jiřím Havlem, předsedou vlády ČR Jiřím Paroubkem, ministrem zemědělství Janem Mládkem a policejním prezidentem plk. Mgr. Vladislavem Husákem přivítali GRAND partneři této diskusní večeře Ing. Petr Hutla, vrchní ředitel pro personální a strategické řízení ČSOB a Ing. Jan Sýkora, ředitel WOOD & COMPANY primátora hl. m. Prahy MUDr. Pavla Béma a dalších 60 účastníků.

Mezi zúčastněnými byli například i Rudolf Blažek, náměstek primátora, Hana Černochová, generální ředitelka Letiště Praha, Pavel Kafka, generální ředitel společnosti Siemens, Jiří Zapletal, generální ředitel a předseda představenstva Škoda Holding, Pavel Řežábek, vrchní ředitel a člen bankovní rady ČNB, Marianna Soroková, vice prezidentka Citibanky a mnozí další.

Nejdříve pan primátor sám představil několik obecných strategických priorit hlavního města, které zahrnují například integraci hlavního města do evropských struktur, oblast pražské dopravy, trh s byty a dostupnost bydlení, zkvalitnění správy a urbanistický rozvoj města apod. podpora konkurenceschopnosti Prahy. Na řadu přišla i otázka bezpečnosti hl. m. Prahy, podpora státu a další.


Výsledky 25. ročníku Českých 100 Nejlepších

prohlédněte si výsledky Českých 100 Nejlepších 2020

více 

Klíčové faktory úspěchu

on-line 

více...

Czech 100 Best 2019 - video document

English version

more

Copyright © PIXMAN s.r.o.