ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Hejtmani - 21/05/2008

Kulatý stůl s hejtmany Jihočeského, Moravskoslezského a Plzeňského

tosenovskyzahradnikzimmermann
PRESS RELEASE
Kulatý stůl se třemi hejtmany
TOP Hotel Praha, 21. května, 2008

21. května se v TOP Hotelu Praha uskutečnil letošní již pátý „Kulatý stůl Comenia“ – diskusní večeře. Hosty Kulatého stolu byli hejtmani Moravskoslezského, Jihočeského a Plzeňského kraje - pánové Evžen Tošenovský, Jan Zahradník a Petr Zimmermann.

Kulatého stolu se zúčastnili představitelé klíčových firem působících v České republice a představitelé hlavních partnerů Vladimír Hlavinka a Martin Novák ze společnosti ČEZ, Petr Moravec z Českých drah, Miroslav Příkop ze společnosti Cimex Invest a Jiří Hejduk z IDS Scheer ČR.

Diskuse probíhala ve velmi otevřené atmosféře. Týkala se samozřejmě regionální politiky ČR i ve vztahu k EU, konkrétně došlo na podporu podnikání a investic v jednotlivých regionech, konkurenceschopnost krajů, jejich silniční a železniční infrastruktura a v neposlední řadě i na předvolební situaci a pohledy jednotlivých hejtmanů na ni.

Kromě tradičně velmi silně zastoupeného podnikatelského sektoru se Kulatého stolu zúčastnil také například náměstek ministra pro místní rozvoj Miroslav Kalous, obchodní rada Ruského velvyslanectví Grigorij Sarišvili a další význačné osobnosti.
 

Covered by:

Fotografie je možné objednat na www.leadersmagazine.cz


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.