Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Rostislav Vondruška - ministr pro místní rozvoj

vondruskaBest Western hotel Kampa
27. května 2009

PRESS RELEASE
Kulatý stůl s ministrem pro místní rozvoj ČR
Ing. Rostislavem Vondruškou

Letošní čtvrtý „Kulatý stůl Comenia“ se odehrál 27. května v hotelu Best Western Kampa. Jeho VIP hostem byl ministr pro místní rozvoj nově jmenované úřednické vlády ČR Ing. Rostislav Vondruška.

Vzhledem k tomu, že se podstatná část účastníků zúčastnila již tří Kulatých stolů Comenia se třemi různými ministry pro místní rozvoj, tak bylo téma vysoké fluktuace ministrů jedním z těch prvotních. Pan ministr v této souvislosti musel čelit dotazu, který vyjádřilo hned několik účastníků večeře, a sice, zda má vůbec ministr s tak omezeným mandátem, jako je pětiměsíční mandát současné vlády, možnost výrazněji přispět k problematice v gesci ministerstva pro místní rozvoj, či zlepšit chod ministerstva.

Silné zastoupení turistického a cestovního průmyslu pak do velké míry přispělo k velmi živé diskusi zhoršujících se ukazatelů v incomingovém turismu. Své obavy přidali i Viliam Sivek, předseda představenstva EuroAgentur Hotels&Travel a zároveň předseda Asociace cestovních kanceláří ČR, či generální ředitel GUARANT International Karel Procházka. Kromě pana ministra Vondrušky se Kulatého stolu za ministerstvo pro místní rozvoj zúčastnil i 1. náměstek ministra Ing. Martin Plachý, náměstek pro regionální, územní a bytovou politiku Ing. Miroslav Kalous a ředitel odboru rozvojových programů v cestovním ruchu Ing. Pavel Franěk.
 
Partnery tohoto Kulatého stolu byly společnosti ZENOVA Services, S&T CZ a EuroAgentur.
 
 

Covered by:

Fotografie je možné objednat na www.leadersmagazine.cz


Výsledky 25. ročníku Českých 100 Nejlepších

prohlédněte si výsledky Českých 100 Nejlepších 2020

více 

Klíčové faktory úspěchu

on-line 

více...

Czech 100 Best 2019 - video document

English version

more

Copyright © PIXMAN s.r.o.