ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vyberte si kategorii řazení Datum | Osobnost

Ivan Fuksa & Jiří Kubínek - náměstci ministra financí

ivanfuksakubinekBest Western hotel Kampa
3. června 2008
PRESS RELEASE
Kulatý stůl se dvěma náměstky ministra financí ČR
Ivanem Fuksou a Jiřím Kubínkem

3. června se v Rytířském sále Hotelu Kampa uskutečnil letošní již šestý „Kulatý stůl Comenia“ – diskusní večeře. Hosty Kulatého stolu byli 1. náměstek ministra financí ČR Ivan Fuksa a náměstek Jiří Kubínek.

Kulatého stolu se zúčastnili představitelé klíčových firem působících v České republice a představitelé hlavních partnerů Jan Juchelka z Komerční banky, Bohuslav Cempírek ze společnosti ICZ, Jitka Čiháková z Prague Investments Corporation a Václav Světlík ze společnosti CZMT Invest AG.

Diskuse probíhala ve velmi otevřené atmosféře. Hlavním tématem se stala připravovaná privatizace ČSA a Letiště Ruzyně, výstavby dálnic a s nimi úzce spojený zákon o vyvlastňování, podporu exportu, průměrnou očekávanou inflaci na konci roku a další.

Kromě tradičně velmi silně zastoupeného podnikatelského sektoru se Kulatého stolu zúčastnil také například předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina, bývalá ministryně Dana Bérová a další význačné osobnosti.

 

Covered by:

Fotografie je možné objednat na www.leadersmagazine.cz


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.