ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

FINANCE A BANKY

FINANCE A BANKYFINANCE A BANKY `98

„Finance a banky ČR v roce nové vlády, nového Eura a privatizace klíčových bank"
Praha, hotel Ambassador, 20. - 21. října 1998


Navzdory faktu, že v nedlouhé polistopadové historii naší republiky je každý rok neopakovatelně novým a překypujícím událostmi, byl rok 1998 přece jen specifickým. Bylo to poprvé za devět let, kdy řízení státu převzala vláda sociální demokracie, která se od vlád předešlých odlišuje rozdílnými názory na stav věcí a řešení nazrálých problémů. Navíc, se vznikem Eura, se dále zpřísňují kritéria monetární i rozpočtová a současně dochází k privatizaci klíčových bank.

To vše plus řada jiných zajímavých zkušeností, názorů i kritiky na řešení a možná řešení byla předmětem dvoudenní konference „Finance a banky ČR v roce nové vlády, nového Eura a privatizace klíčových bank“. Konala se striktně v tradiční atmosféře „fóra“, kdy všichni účastníci měli dostatek příležitosti se k předneseným myšlenkám vyjádřit.

FINANCE A BANKY `99

„Finance a banky ČR ’99 v druhém roce vlády ČSSD a ve znamení pokračující privatizace klíčových bank, stabilní koruny, kolísajícího Eura a nadcházejících zasedání Světové banky a Mezinárodního měnového fondu v Praze."
Praha, hotel Radisson SAS, 19. – 20. října 1999


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.