ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ing. Martin Jahn - místopředseda vlády pro ekonomiku

jahnKongresové centrum Praha - restaurace Gloria
27. dubna 2005










PRESS RELEASE
Kulatý stůl Comenia s místopředsedou vlády pro ekonomiku
Ing. Martinem Jahnem, MBA

Ve středu 27. dubna panevropská společnost Comenius pokračovala v tradici Kulatých stolů v letošním roce již třetím diskusním setkáním. Po místopředsedovi vlády a ministrovi dopravy Milanu Šimonovském a ministryni zdravotnictví Miladě Emmerové přivítali prezident společnosti Comenius, Karel Muzikář, a Farhan Faruqui, generální ředitel Citibank, grand partnera akce místopředsedu vlády pro ekonomiku Martina Jahna.

Poprvé ve své existenci se Kulatý stůl konal v anglickém jazyce, takže kromě českých účastníků (například Jiří Zapletal - Škoda Holding, Tomáš Rutrle - Fujitsu Siemens Computers, Jan Wiesner - Svaz český a moravských výrobních družstev a další) se tentokráte účastnili i cizinci a to jak z podnikatelské sféry (například Hitoshi Ikoma - Toyota Motor, Victor Saeijs - Nokia, Ziad Erebai - Tiscali), tak diplomatického sboru (velvyslankyně Spojeného království, obchodní rada Německa a Kanady).

Mezi hlavními tématy večera byla strategie pro hospodářský růst, otázka daňové reformy a následné zjednodušení daňového systému, podpora podnikatelského prostředí a zvyšování konkurenceschopnosti českých podnikatelských subjektů, zvýšení investic do vědy a výzkumu, atd.


ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

30. ročník Českých 100 Nejlepších

letošní jubilejní 30. ročník Českých 100 Nejlepších se odehraje v Obecním domě v Praze dne 28. listopadu

více

Almanach Českých 100 Nejlepších

letošní Almanach Českých 100 Nejlepších vyjde v září v deníku Hospodářské noviny, v týdeníku Ekonom a měsíčníku Komora

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.