V. MUENSTERSKÁ KONFERENCE

V. MUENSTERSKÁ KONFERENCEPARTNERSHIP FOR PROSPERlTY

The Fifth West - East Conference of Ministers of Economy, Industry and Trade of G- 7 and Reforming Countries
Praha, hotel Forum, 15. - 16. ledna 1998

Ve dnech 15. a 16. ledna 1998 proběhla v pražském hotelu FORUM již pátá mezinárodní konference ministrů průmyslu, ekonomiky a obchodu zemí G - 7 a reformních zemí, známá též pod názvem Muensterský proces.

Této významné konference se zúčastnilo více než 350 účastníků, reprezentujících 23 národních delegací a 5 delegací mezinárodních organizací (IMF, OECD, ECE, EU a EBRD).

Mezi významné účastníky této konference je možno jmenovat např. pana W. Daleyho, státního tajemníka USA pro obchod, lorda Clinton - Davise, britského ministra zahraničního obchodu, pana G. Rexrodta, spolkového ministra průmyslu Německa, pana A. Fantozziho, italského ministra zahraničního obchodu. Konference se zúčastnili také ministři Slovenska, Litvy, Lotyšska, Estonska, Polska, Maďarska, Bulharska, Chorvatska, Ukrajiny, Běloruska, Moldávie a Japonska.

Konferenci samotnou zahájil tehdejší předseda vlády ČR pan Josef Tošovský a závěrečné shrnutí provedl pan Karel Kűhnl, ministr průmyslu a obchodu.

Na základě výsledků výběrového řízení Ministerstva průmyslu a obchodu ČR zajišťovala společnost COMENIUS komplexní organizaci této mezinárodní konference a to včetně diplomatického welcome servisu, transferů, tlumočení (A, R, N, F, bulharština a japonština), tisku programu, orientačního systému, gastronomie, konferenční techniky, ubytování a finančních služeb.


Českých 100 Nejlepších 2017 je tady

22. ročník Českých 100 Nejlepších se koná 24. listopadu 2017 tradičně na Pražském hradě. 

Nominace jsou již uzavřeny.

více 

Klíčové faktory úspěchu 2017

Pražský hrad, 24. listopadu 2017

více

Příloha Českých 100 Nejlepších v týdeníku EURO

prezentace společností v příloze "ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2016" v týdeníku EURO vyšla v čísle 36 dne 4. září 2017. 

více

Copyright © PIXMAN s.r.o.
EN