ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Oborové kategorie 2020

CESTOVNÍ RUCH A HOTELNICTVÍ
  AKCENT PRAHA GROUP A.S.
  Společnost AKCENT s.r.o. se zabývá přípravou a výstavbou bytových i nebytových objektů v Praze. Zároveň je vlastníkem Ženských domovů na Smíchově, jejichž součástí je i hotel AKCENT. Vznikla v roce 1993 a od té doby připravila a realizovala řadu zajímavých projektů: autosalon BMW, prodejny CAREFOUR, rekonstrukce a nástavba objektu Ženské domovy na Smíchově, bytového domu v Holečkově ulici, prodejny MAKRO a další. V současné době připravuje a realizuje především vlastní developerské projekty jako je výstavba 60 bytových jednotek v ulici Staropramenná.
  ESO TRAVEL A.S.
  Cestovní kancelář ESO travel je již více než 25 let lídrem na trhu zájezdů do vzdálených exotických destinací. Nabízí poznávací a pobytové zájezdy do 164 zemí světa, především do Asie, Afriky, Ameriky, Austrálie a Oceánie. Unikátními zájezdy jsou každoroční cesty kolem světa soukromým letadlem, plavby ledoborcem na severní pól či expedice na Antarktidu.
  GRANDHOTEL PUPP KARLOVY VARY, AKCIOVÁ SPOLEČNOST
  Grandhotel Pupp navazuje na tradici Českého a Saského sálu, prvních společenských a ubytovacích podniků v Karlových Varech. Již déle než tři století je místem setkávání a zábavy i synonymem pro prvotřídní gastronomii a služby.
  KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA, A.S.
  Kongresové centrum Praha je jedním z největších center v České republice a zároveň patří mezi TOP 10 kongresových center v Evropě. Nabízí 70 sálů a salónků pro konání akcí od malých konferencí po velké kongresy včetně moderní digitální navigace a technického vybavení nejvyšší úrovně. KCP získalo také prestižní ocenění Superbrands 2019 a certifikát EKO Gold za čerpání energie z obnovitelných zdrojů.
  OREA HOTELS S.R.O.
  OREA Hotels & Resorts je největší český hotelový řetězec s 15 hotely v nejlepších destinacích České republiky. Od roku 2017 investovala OREA více než 600 mil. Kč do rekonstrukce a modernizace svého portfolia. Poslední a zároveň největší investicí byla kompletní rekonstrukce Orea Resortu Horal ve Špindlerově Mlýně. Společnost také velmi intenzivně pracuje na OREA Digital, která spočívá v implementaci technologií, které mají výrazně zpříjemnit zákaznickou cestu. V roce 2018 zaměstnala OREA jako první společnost v České republice robota Peppera.
  TOP HOTELS GROUP A.S.
  TOP HOTEL Praha je rozsahem svých služeb největším kongresovým hotelem v Evropě s kapacitou sálů až 5 000 míst a osmi sty pokoji pro hotelové hosty. Je vyhlášený rovněž úrovní své kuchyně, jejíž pokrmy jsou ozdobou například i jídelníčku u příležitosti oslav státního svátku 28. října na Pražském hradě či rautů zahraničních ambasád a dalších významných institucí.
  ZÁMEK LOUČEŇ A.S.
  Společnost Zámek Loučeň je vlastníkem a provozovatelem zámeckého areálu na Loučeni ve Středočeském kraji. Dominantou je barokní zámek z 18.století a památkově chráněný anglický park, služby zahrnují prohlídky zámku, unikátní Labyrintárium s 12 labyrinty a bludišti a celoroční program zaměřený zejména na rodiny s dětmi. V republikových řebříčcích návštěvnosti památek se Zámek Loučeň pravidelně umísťuje v první desítce. Součástí areálu je také hotel s restaurací. Zámek Loučeň představuje unikátní koncept záchrany a oživení kulturní památky, který je postavený na zážitcích, odpočinku a vzdělávání.
  ZÁTIŠÍ CATERING GROUP A.S.
  Inspiring Happiness (neboli Rozdávat štěstí) to je mise společnosti Zátiší Group, která se za 28 let své existence rozrostla do čtyř fine diningových restaurací, po celé Evropě působícího Zátiší Cateringu a divize zdravého denního stravování Fresh&Tasty. Za svůj úspěch vděčí svým hostům, jejichž podpory si velmi váží. Jako projev díků, každoročně věnuje až 50 % svých zisků na pomoc potřebným.
 
 
DYNAMICKÝ RŮST & STABILITA
  AVE CZ ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ S.R.O.
  AVE CZ odpadové hospodářství je největší společností v oblasti odpadového hospodářství, zimní a letní údržby komunikací a sanací starých ekologických zátěží v České republice s ročním obratem přesahujícím 6 miliard Kč ročně. Společnost obsluhuje přibližně 2,5 milionu obyvatel naší republiky a dává práci 2100 zaměstnancům.
  HP TRONIC ZLÍN, SPOL. S R.O.
  HP TRONIC je českou společností s třicetiletou tradicí, s významnou pozicí na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v České republice a na Slovensku. Do jejího portfolia patří značky DATART, Euronics, Eta a e-shopy Kasa.cz a HEJ.sk. Společnost působí také oblasti cestovního ruchu a gastronomie, provozuje mimo jiné Resort Valachy se čtyřmi hotely s wellness centry, ski areálem a golfovým hřištěm ve Velkých Karlovicích. Aktuálně má více než 2 800 zaměstnanců.
  KOVOVÉ PROFILY, SPOL. S R.O.
  Firma Kovové profily byla založena v roce 1992 jako dodavatel opláštění budov na bázi tenkostěnných kovových profilů. Společnost poskytuje rozsáhlý předprodejní i poprodejní technický servis jak architektům a projektantům, tak i stavebním firmám a investorům. Jako nejvýznačnější obchodní firma na trhu dodává materiály za ceny výrobců a řídí se zásadou dodržovat dlouhodobě dobré a vzájemně korektní vztahy s cílem dobrého zákazníka nikdy nenechat v úzkých.
  MEDESA S.R.O.
  Skupina MEDESA se již více než 25 let zabývá vybavením zdravotnických laboratoří a dodáváním zdravotních pomůcek. Od berle po elektrický vozík nebo velký analyzátor krve – to vše nabízíme našim klientům, nejen jako produkt, ale i jako dlouhodobou službu v té nejvyšší kvalitě. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.
  NATLAND GROUP, SE
  Investiční skupina Natland se zaměřuje na investování do majetkových účastí ve středně velkých podnicích a do developmentu na českém a slovenském trhu. Její specializací jsou společnosti ve složité ekonomické situaci, takzvané distressed assets. K nejúspěšnějším projektům patří restrukturalizace a následný prodej bratislavského výrobce elektřiny a tepla do rukou nadnárodního koncernu Veolia. Již druhý rok po sobě Natland vyrostl o třetinu a v roce 2019 spravoval aktiva za téměř sedm miliard korun. Některé účasti ze skupiny drží prověrky Národního bezpečnostního úřadu a licence České národní banky.
  UNICORN A.S.
  Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi. Naším cílem je vzdělávat lidi a také společnost. Proto jsme v roce 2007 založili Unicorn University, která zároveň provozuje Unicorn Top Gun Academy - komplexní vzdělávací systém pro naše spolupracovníky, tedy pro všechny z nás.
  VOMA, S.R.O.
  VOMA, s.r.o. je významná regionální společnost z Uherského Brodu, která se zabývá zpracováním masa a výrobou uzenářských specialit. V produktech značky VOMA se odráží to nejlepší z tradic Slovácka s důrazem na využívání nejčerstvějšího českého masa a surovin. Mnohé výrobky této značky drží ocenění kvality Klasa, Perla Zlínského kraje a Regionální potravina. Distribuce je zaměřena převážně na Jihomoravský a Zlínský kraj, a to jak do vlastních prodejen, tak do maloobchodních prodejních sítí.
  ZD KRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU A.S.
  Hospodaříme na S 400 ha zemědělské půdy v oblasti Středního Povltaví. Naše výrobní zaměření je dáno charakterem oblasti. Děláme čistou zemědělskou výrobu s hlavním zaměřením na chov skotu (cca 4 200 ks). Ročně dodáváme přes 15 milionů litrů mléka do české mlékárny Madeta. Díky komplexní zemědělské výrobě zaměstnáváme 180 lidí. Náš podnik je zařazen mezi 8 demonstračních farem v ČR v oblasti zemědělství.
  ZDR INVESTMENTS SICAV A.S.
  Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments se jako privátní skupina dostala během 3 let na úroveň zavedených nemovitostních fondů velkých bankovních domů. Pro své kvalifikované investory zajistila od zahájení své činnosti celkový výnos 23,86 %. Během 3 let vytvořila portfolio komerčních nemovitostí v úctyhodné hodnotě téměř 4 miliard korun. Portfolio nemovitostí aktuálně zahrnuje 100 tis m2 pronajaté plochy ve svých současných 31 nemovitostech. Ty se nacházejí na území Česka, Slovenska a Rakouska. Do nemovitostí ZDR již investovalo téměř 3 tisíce investorů.
  ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST DOBŘÍŠ, SPOL. S R.O.
  Zemědělská společnost Dobříš hospodaří na 2 650 ha zemědělské půdy a zabývá se rostlinnou a živočišnou výrobou. Živočišná výroba je zaměřena na chov skotu plemene ČESTR a chov prasat. Rostlinná výroba se soustředí zejména na produkci krmných plodin pro živočišnou výrobu a v menší míře na pěstování potravinářské pšenice, žita a řepky. Společnost také provozuje bioplynovou stanici, v níž vyrábí elektrickou energii. Je stabilním producentem mléka, hovězího a vepřového masa v regionu.
 
 
INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE
  ADASTRA CZECH
  Adastra je přední česká IT a konzultační společnost, která pomáhá největším světovým firmám s digitální transformací a s efektivním využíváním dat pro lepší rozhodování. V rámci svých projektů se Adastra zaměřuje na sběr, zpracování a analýzu dat, budování datových skladů a cloudových platforem, na oblasti internetu věcí, big dat, umělé inteligence, vývoje aplikací včetně mobilních či tvorbu marketingových a kreativních strategií postavených na datech. Z 21 kanceláří po celém světě realizuje projekty Adastry na 2000 expertů ve více než 50ti zemích světa.
  CETIN A.S.
  CETIN a.s. vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky. Celoplošná síť zahrnuje téměř 20 milionů km párů metalických kabelů a 44 000 km optických kabelů po celé České republice a?každý den, přibývají další. Dosud bylo postaveno více než 5 000 uličních rozvaděčů a došlo tak ke zrychlení připojení pro 1 745 000 domácností.
  DELL COMPUTER , SPOL. S R. O.
  Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů, od těch koncových až po cloudová řešení. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Secureworks, Virtustream a VMware.
  HUAWEI TECHNOLOGIES (CZECH) S.R.O.
  Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízí integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Ve společnosti Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Huawei silně investuje do základního výzkumu, přičemž se společnost soustředí na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Huawei má více než 194 tisíc zaměstnanců a působí ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.
  ICZ A.S.
  Významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízí širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví. Vedle ČR a SR působí Skupina ICZ také v dalších zemích.
  TALKEY A.S.
  TALKEY a.s., člen skupiny ette, je softwarová společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu informačních a komunikačních technologií. Zaměřuje se na řešení pro bezpečnou komunikaci, ochranu informací a osobních údajů. Spolupracuje s bezpečnostními složkami, státními i soukromými subjekty. Stojí za vývojem unikátní šifrovací aplikace, prostřednictvím které odejde na 150 tisíc šifrovaných e-mailů denně.
  T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S.
  společnost nedodala podklady do uzávěrky
  VODAFONE CZECH REPUBLIC A. S.
  Skupina Vodafone Group poskytuje mobilní služby ve 22 zemích a v dalších 42 spolupracuje s lokálními partnery. Na 17 trzích poskytuje také fixní připojení. Ke konci března 2020 Vodafone Group měla 362 milionů zákazníků, a to včetně 115 milionů mobilních zákazníků, 25 milionů zákazníků v oblasti pevného připojení a 22 milionů televizních zákazníků v Evropě a také 168 milionů mobilních zákazníků v Africe.
 
 
INVENCE - NASAZENÍ - EXPORT - ZISK
  ENERGO-PRO A.S.
  Zabývá se už více než 25 let vodní energetikou a distribucí energie. V současné době provozuje 38 vodních elektráren v Gruzii, Bulharsku, Turecku a Česku. Celkový instalovaný výkon všech elektráren činí přes 1200 MW. V letošním roce uvedla do provozu dvě nové přehrady s elektrárnami – Karakurt a Alpaslan 2 v Turecku. Jde o největší vodní díla postavená českou firmou od sametové revoluce. ENERGO-PRO se zabývá také distribucí a prodejem elektřiny, provozuje velké distribuční sítě v Bulharsku a Gruzii s více než 2 miliony zákazníků.
  EURONA S.R.O.
  Eurona s. r. o. je česká výrobní společnost s vlastním vývojem a širokým sortimentem bytové kosmetiky pro komplexní péči o domácnost. Nabízí také vysoce kvalitní produkty tělové, vlasové, pleťové kosmetiky či výjimečně šetrné speciály s označením Natural product. Od roku 2016 společnost rozšířila své portfolio také o divizi exkluzivních potravin PURE BAR pro zdravý životní styl a výživu s čistou filozofií. Unikátní projekt Moře v srdci Evropy je prvním chovem lososů atlantských na mořské vodě ve vnitrozemí České republiky.
  FENIX TRADING, S. R. O.
  Fenix Trading s.r.o. je největším a nejvýznamnějším členem skupiny Fenix. Zajišťuje export výrobků skupiny do více jako 65 zemí na 5 kontinentech. Společnost trvale roste a rok 2019 byl rekordní ve všech ukazatelích.
  GLOMEX MS, S.R.O.
  Společnost Glomex Military Supplies je společností s čistě českým kapitálem. Od roku 1998 je integrátorem dodávek moderních obranných technologií, zařízení i vybavení a zároveň poskytuje podporu v oblasti výcviku i servisních služeb pro speciální jednotky, vzdušné síly, pozemní síly a policejní jednotky s působností po celém světě. Firma rovněž poskytuje komplexní školení a výcvik leteckého a obsluhujícího personálu vlastními instruktory. Mezi klíčové produkty portfolia společnosti Glomex Military Supplies patří letecká technika, pozemní technika, systémy nočního vidění, systémy pro identifikaci v boji, výšková výstroj pro piloty, padákové systémy a speciální letecké vybavení.
  HALAMA GLASS
  Rodinná firma, založená v roce 1932, po více než čtyřech desetiletích nucené přestávky, oživila výrobu reliéfního uměleckého skla. Jedná se o ručně foukané vázy, mísy, likérové a parfémové soupravy a další předměty ve stylu Secese a Art Deco. Dodržováním tradičních technologických postupů výroby, ručním broušením a leštěním, vytváří nejvyšší kvalitu a trvalou hodnotu skleněné krásy. Produkce je reprezentována pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců na mnoha světových trzích. Unikátní kusy, vyráběné na zakázku v omezených sériích, se objevují v interiérech královských paláců a rezidencí, jiné jsou po desetiletí oceňovány mezi sběrateli z celého světa. Vybrané produkty z firemní kolekce jsou pravidelně využívány nejvyššími ústavními činiteli České republiky jako protokolární dary.
  HEINZ-GLAS DECOR S.R.O.
  HEINZ-GLAS je celosvětovým lídrem na trhu v oblasti vývoje a výroby vysoce kvalitních kosmetických a parfumerských flakonů. Společnost HEINZ-GLAS je určitě specifická v tom, že rodina Heinz firmu založila a doposud vlastní již skoro 400 let. Společnost byla založena v roce 1622 a majitelkou je Carletta Heinz, která je již v řadě třináctým v generaci majitelů rodiny Heinz. Naše brány v Hranicích u Aše každý den opouští až 600.000 flakonů pro naše nejprestižnější zákazníky z celého světa jako např. L´Oréal, Yves Rocher, Chanel, Yves Saint Laurent, Estée Lauder a mnoho dalších.
  PROMA REHA, S.R.O.
  Od vzniku společnosti se zabýváme výrobou kvalitního zdravotního vybavení a nábytku. Hlavní skupinu výrobků tvoří lůžka urgentní péče, nemocniční lůžka, speciální lůžka, pečovatelská lůžka, lůžka pro děti a novorozence, noční stolky, víceúčelové vozíky, transportní a víceúčelová lůžka, křesla pro kardiaky, výškově nastavitelné stolky a laboratorní stoly, výškově nastavitelné kuchyňské linky CHEF MATE, toaletní vybavení a mnoho dalších.
  PRVNÍ BRNĚNSKÁ STROJÍRNA VELKÁ BÍTEŠ, A. S.
  PBS se zabývá vývojem a výrobou produktů a zařízení pro letectví, kryogeniku a energetiku. Je také přední evropskou slévárnou přesného lití, dodávající odlitky turbínových kol a lopatek pro vysokootáčkové stroje a je dodavatelem galvanických povrchových úprav. Hlavní produkcí PBS jsou turbínové pohonné jednotky pro letecký průmysl. Tyto společnost navrhuje, vyrábí, montuje a testuje, v rámci vlastních kapacit, díky know-how získanému za 50 let letecké výroby. Společnost dodala již více než 14 tis. pohonných turbínových jednotek do více než 40 zemí světa. Vzhledem k získaným oprávněním POA, DOA, MOA podle standardů Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) je garantována špičková kvalita produkce společnosti.
  SIGNUM SPOL. S R.O.
  Za sedmnáct let rozšíření naší společnosti o výrobu ocelových konstrukcí jsme vyrobili přes 500 konstrukcí určených pro tuzemský trh a přes 1000 konstrukcí pro nejrůznější stavby v sedmnácti zemích světa. Naše ocelové konstrukce nesou nové futuristické muzeum v Lyonu, hlavní nádraží v Londýně, novou aulu Akademie amerického vojenského letectva nebo obrovské vodní atrakce v největším chorvatském akvaparku.
  SOPO S.R.O.
  Firma SOPO je ryze česká, rodinná firma s 25 letou tradicí v oboru vyspělého navíjení statorů a rotorů. Zabýváme se vývojem a výrobou zákaznických řešení pro špičkové aplikace v řadě průmyslových odvětví, kde elektromotor je klíčovým prvkem - navinutým v SOPO. Jsme obchodními partnery velkých firem primárně v Německu, ale i v Itálii a Francii. Náš zaměstnanec je pro nás na prvním místě a naše firemní kultura je klíčovým stabilizátorem a prvkem, na kterém stavíme naši budoucnost. Jsme hrdými patrioty naší země a aktivně se podílíme na řadě kulturních a společensko-prospěšných projektech.
 
 
STAVEBNICTVÍ & DOPRAVA
  DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S.R.O.
  Společnost DZ Dražice je největší český výrobce ohřívačů vody a výhradní dovozce špičkových švédských tepelných čerpadel NIBE, vykazující stabilní hospodářský růst završený loňským obratem 1,7 mld. Kč. Stojí na pevných základech, kterými jsou 65letá tradice, vysoká kvalita produktů, spolupráce se spolehlivými a stabilními partnery a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Díky vlastním výrobním závodům v Dražicích a Luštěnicích, vývojovému centru a plně automatickému skladovému areálu zaujímá 50% podíl na českém trhu s ohřívači vody a vyváží produkty do více než 25 zemí světa.
  ECLAIR AVIATION S.R.O.
  Letecká společnost ECLAIR Aviation byla založena v roce 2012 se záměrem poskytování profesionálních služeb v oblasti business aviation. V současné době nabízí služby managementu soukromých letadel, charterové lety pro třetí osoby, dále consulting v oblasti výběru, dovozu a vývozu letadel a jejich realizaci. Od samotného počátku klade značný důraz na bezpečnost a spolehlivost ve všech oblastech své aktivity . Své služby zajišťuje pro široké spektrum klientů. Je schopna připravit a zrealizovat let na kterékoliv místo na světě, stejně tak neodmítne klienta s přáním krátkého letu po ČR. Při své činnosti využívá služeb vlastního dispečinku a technického zajištění. Posádky tvoří ti nejlepší profesionálové s pravidelným výcvikem na simulátorech v Evropě, Spojených Státech Amerických a Dubaji. Samozřejmým pravidlem je zachování absolutní diskrétnosti pro klienta. Při využití servisu společnosti ECLAIR Aviation dostane vaše soukromé i profesní cestování nový rozměr a kvalitu, za služby zaplatíte odpovídající a rozumnou cenu, a to vše v atmosféře přátelské a otevřené komunikace.
  EFAFLEX - CZ S.R.O.
  EFAFLEX je výrobce nejrychlejších průmyslových vrat na světě. Rychloběžná vrata vyrábí pro všechna průmyslová odvětví, zákazníci si mohou vybírat z více jak 65 typů. Největší výhodou těchto vrat je extrémní rychlost otevírání a zavírání, které žádná jiná vrata nedosahují. Výjimečná rychlost vrat spolu s vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a garantovaným počtem otevíracích cyklů stojí za rapidním zrychlením logistických toků a úsporami energií ve firmách. Tyto vlastnosti jsou také důvodem popularity vrat EFAFLEX mezi velkými podniky i rodinnými firmami na celém světě.
  HOPI HOLDING A.S.
  společnost nedodala podklady do uzávěrky
  LK PUMPSERVICE S.R.O.
  společnost nedodala podklady do uzávěrky
  PRAŽSKÁ STROJÍRNA A.S.
  Pražská strojírna a. s. je podnik s dlouholetou tradicí strojírenské výroby již od počátku třicátých let 19. století. Hlavní činností je vývoj a výroba kolejových konstrukcí a výhybkových systémů pro tramvajovou dopravu. Kompletní servis výhybkových systémů je doplněn o další komplementy, jako jsou tramvajové výměny s pružnými výměnnými jazyky v různých modifikacích podle požadavků zákazníka, vytápění výměn, odvodnění trati a ostatní strojírenská výroba. Pražská strojírna a. s. dodává uvedené výrobky nejen pro potřeby Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s., který je jejím hlavním odběratelem, ale i do dalších dopravních podniků v ČR. V posledních letech se významně rozšířil export výrobků i na zahraničí na trhy, který tvoří 30% našich zakázek.
  SIPRAL A.S.
  SIPRAL se úspěšně zabývá progresivními stavebními technologiemi. Poskytuje inteligentní, technicky originální, vizuálně atraktivní a dlouhodobě spolehlivá řešení opláštění budov. Ke všem svým partnerům přistupuje individuálně způsobem založeným na čestných a korektních vztazích. SIPRAL je předním dodavatelem prosklených plášťů budov nejen v České republice a ve Velké Británii, ale může se pochlubit i architektonicky jedinečnými stavbami ve Francii nebo v Dánsku, Německu, či dalších Evropských zemích.
  SYNER GROUP A.S.
  SYNER Group je stavební, developerská a investiční společnost. Skupina SYNER zaměstnává přes 700 lidí a ročně dosahuje výkonů přesahujících 6 miliard korun. Její vlajková loď firma SYNER v příštím roce oslaví 30 let úspěšné činnosti na tuzemském stavebním trhu. Na svém kontě má SYNER stovky dokončených projektů včetně řady ojedinělých staveb.
 
 
ZAMĚSTNANOST & VÝROBNÍ DRUŽSTEVNICTVÍ
  DITA, VÝROBNÍ DRUŽSTVO INVALIDŮ
  DITA výrobní družstvo invalidů existuje na českém trhu už více než 60 let. Dosahuje velmi dobrých výsledků a zařadilo se po bok nejdůležitějších českých firem s různorodými výrobky hojně žádanými nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Dita Tábor VDI exportuje 40 procent své produkce do zemí Evropské unie a ostatních států. Jeho výroba ve čtyřech divizích, mezi něž patří kovovýroba, výroba textilu, výroba plastů a specializované montáže se pomocí neustálých inovací stále rozvíjí a zdokonaluje.
  DŘEVOJAS, VÝROBNÍ DRUŽSTVO
  Dřevojas, výrobní družstvo je významným českým výrobcem a dodavatelem koupelnového a hotelového nábytku a nábytku na zakázku pro český a evropský trh. Jedná se o ryze českou společnost s dlouholetou tradicí. Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi patří k hlavním přednostem družstva, kterému se i ve vysoce konkurenčním prostředí daří prosadit se svými výrobky na trhu a dosahovat dobrých hospodářských výsledků a významného podílu exportu z celkových tržeb.
  DŘEVOTVAR DRUŽSTVO
  Dřevotvar družstvo je prosperující a moderní dynamickou firmou, která prodává své výrobky do celého světa. Úspěchy družstva jsou založeny na kvalitě produktů a seriózním jednání. Dřevotvar družstvo je nejen výrobce kvalitního nábytku a nábytkových dílců, ale i dřevěného kuchyňského náčiní, kde patří mezi největší producenty v Evropě. Družstvo dosahuje stabilně dobrých hospodářských výsledků.
  KOOPERATIVA, VÝROBNĚ OBCHODNÍ DRUŽSTVO UHLÍŘSKÉ JANOVICE
  KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice je firma s dlouholetou historií a tradicí zaměřující se na stavební kovovýrobu, zemědělskou kovovýrobu a sklářskou výrobu. Hlavními činnostmi ve stavební kovovýrobě jsou výroba ocelových zárubní ZAKO, požárních uzávěrů a ocelových stožárů. Ve sklářské výrobě se specializuje na tvarování plochého skla a dekorování skla. Družstvo se velmi dobře prosazuje nejen na domácím trhu, ale i na trzích zahraničních.
  KOVO KONICE, VÝROBNÍ DRUŽSTVO
  Výrobky výrobního družstva KOVO KONICE mají nejen dlouholetou tradici, ale především vysokou kvalitu. Činnost družstva se soustředí především do oblasti výroby ponorných elektromotorů, oprav čerpadel kalových a ponorných, výroby mechanických vah a zámečnické výroby na zakázku. Družstvu se daří prosazovat jak na tuzemském trhu, tak trzích zahraničních.
  KOVOPLAST, VÝROBNÍ DRUŽSTVO
  KOVOPLAST, výrobní družstvo se zabývá výrobou kovových a plastových dílů pro automobilový, stavební, spotřební, zdravotnický, elektrotechnický a strojírenský průmysl. Vlastní konstrukce a nástrojárna umožňuje vývoj a odzkoušení lisovacího nástroje, nebo vstřikovací formy tak, aby umožňovaly další plynulou výrobu kvalitních kovových i plastových dílů. Výrobní družstvo KOVOPLAST se stalo spolehlivým a osvědčeným výrobním partnerem s dobrými cenami, kvalitou a vstřícností vyhovět zákazníkovi v jeho náročných požadavcích.
  MECHANIKA PROSTĚJOV, VÝROBNÍ DRUŽSTVO
  Mechanika Prostějov, výrobní družstvo je moderní obchodní a výrobní společností s pevnou pozicí na českém trhu v oblasti dodávek pro stavebnictví. Řadí se mezi špičkové výrobce oken a prosklených fasád, realizuje velké projekty komerčních a administrativních budov, zároveň však je schopno vyhovět i individuálním požadavkům. Družstvo také podniká v oblasti prodeje a servisu automobilů, náhradních dílů a příslušenství.
ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA
  AGEL A.S.
  AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku. Zdravotnická zařízení skupiny AGEL poskytují špičkové služby a disponují nejmodernějším přístrojovým vybavením. Statut centra vysoce specializované péče nese a do speciální sítě Ministerstva zdravotnictví ČR se například řadí Komplexní onkologické centrum Nemocnice AGEL Nový Jičín, Iktové centrum Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice či Komplexní kardiovaskulární centrum Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí. S více než 13 tisíci zaměstnanci je v současnosti Skupina AGEL vyhledávaným zaměstnavatelem. Zájmem Skupiny AGEL v nadcházejících letech je sehrávat významnou roli také v oblastech vědy, výzkumu a inovací. Součástí Skupiny je proto také Vzdělávací a výzkumný institut AGEL, který se vědou a výzkumem zabývá. Skupina AGEL myslí také na nejpotřebnější z nás, proto od roku 2011 provozuje NADACI AGEL, jejímž cílem je podpora sdružení i jednotlivců, kteří se ocitnou v těžké životní situaci.
  CENTRUM POHYBOVÉ MEDICÍNY PAVLA KOLÁŘE, A.S.
  Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře (CPM) je zdravotnické zařízení zaměřené na prevenci a léčbu pohybového aparátu dospělých i dětí. Jedinečnost našeho přístupu spočívá v komplexnosti léčby, která hledá a řeší příčiny, nikoli pouze projevy nemocí lidského těla. Péči zajišťuje multioborový tým předních odborníků vedený profesorem Kolářem. Ve fyzioterapii využíváme širokou škálu technik a metod. Vycházíme přitom z konceptu Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS), který vynalezl prof. Kolář. DNS dnes uznává a využívá zdravotnická veřejnost na celém světě. Jsme hrdí na to, že jsme pomohli mnoha klientům vrátit zdraví anebo zlepšit kvalitu jejich života.
  ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE
  Česká školní inspekce je samostatným správním úřadem s celostátní působností a národní autoritou pro hodnocení kvality a efektivity vzdělávání a vzdělávací soustavy ČR. V rámci své činnosti, která se dotýká mateřských, základních, středních a vyšších odborných škol a také všech školských zařízení, sleduje podmínky, které školy, jejich učitelé a žáci pro vzdělávání mají, důsledně hodnotí průběh vzdělávání a pravidelně zjišťuje také výsledky, kterých žáci na národní úrovni i v mezinárodním srovnání dosahují. Kromě zpětné vazby poskytované školám a školským zařízením jsou souhrnné výstupy České školní inspekce v podobě různě zaměřených tematických zpráv také stěžejním zdrojem informací o výkonnosti celé tuzemské vzdělávací soustavy a jejích jednotlivých složek a slouží jako důležitý soubor námětů a doporučení pro přijímání centrálních opatření a intervencí v oblasti školství.
  ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE
  České vysoké školy v boji s pandemií na výbornou plní svoji třetí roli. Česká zemědělská univerzita kromě jiného propojila stávající pracoviště několika fakult do výzkumného centra pod názvem Centrum infekčních nemocí zvířat (CINeZ). Kromě základního výzkumu bude poskytovat služby chovatelům a umožní jim testování jejich zvířecích svěřenců. Motivací pro vznik CINeZ bylo rozšíření pandemie mezi zvířecí populaci. Další prioritou, jež je v současné pandemické situaci umocněna, je potravinová bezpečnost a dostatek kvalitní pitné vody.
  KARVINSKÁ HORNICKÁ NEMOCNICE A.S.
  Karvinská hornická nemocnice, a.s jako nestátní zdravotnické zařízení poskytuje zdravotní péči od roku 1996. Při péči o pacienta vychází z multioborové spolupráce. Jednotlivé týmy jsou tvořeny zdravotníky různých odborností. Nosným programem je komplexní ortopedická péče včetně spondylochirurgie. Provádí tak operace pohybového aparátu a páteře. Dalším nosným programem je péče o pacienty s cévní mozkovou příhodou, kdy je součástí iktových center České republiky. Důraz klade také na preventivní programy, jedná o provádění screeningových vyšetření v rámci prevence výskytu karcinomu prsu nebo karcinomu tlustého střeva, ale provádí také preventivní prohlídky zaměstnanců významných zaměstnavatelů karvinského regionu. Disponuje bohatým komplementem laboratorních vyšetření a zobrazovacích vyšetření včetně CT či Magnetické rezonance. Motto nemocnice: „ jsme tady pro vaše zdraví“.
  LÁZNĚ BĚLOHRAD A.S.
  Společnost Lázně Bělohrad a.s. provozuje jedny z nejvyhledávanějších českých lázní, které léčí chronická onemocnění pohybového aparátu. V posledních letech investovala společnost nemalé částky do rozvoje budov i technologií. Nově zde vznikl Rehabilitační ústav, který úzce spolupracuje s RÚ Kladruby. V segmentu dětských lázní zde probíhá terapie dětí a dorostu s pohybovými a pooperačními diagnózami a v novém moderním Spa resortu Tree of Life, nabízí lázně sofistikovanou rekondiční péči pro české i zahraniční klienty. Přírodním zdrojem v Lázních Bělohrad je místní léčivá slatina, ale hlavním zdrojem úspěchu jsou erudovaní a trpěliví terapeuti. Majitelka a náměstkyně pro strategii a rozvoj MUDr. Jitka Ferbrová
  NH HOSPITAL A.S.
  Nemocnice Hořovice patří od roku 2007 do zdravotnické skupiny Sotiriose Zavalianise, nyní Akeso holdingu, druhého největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče v České republice. Nemocnice disponuje 10. lůžkovými odděleními a řadou specializovaných ambulancí. Mezi ně patří léčba pacientů s nespecifickými střevními záněty, jako je Crohnova choroba. Dále se zabývá léčbou a rehabilitací onemocnění pohybového a podpůrného aparátu velkých nosných kloubů. V roce 2014 vzniká první oddělení chronické resuscitační a intenzivní péče pro děti v České republice, stává se největší porodnicí ve Středočeském kraji a novorozenecké oddělení získává status perinatologického centra. V nejbližších letech nemocnice plánuje rozšíření na více než dvojnásobek své stávající kapacity. Mottem Nemocnice Hořovice je zdraví člověka, lidskost a vstřícnost.
  PRIVAMED A.S.
  PRIVAMED a.s., založena 1992, v roce 1995 koupila ve velké privatizaci Městskou nemocnici v Plzni od FNM ČR a od té doby ji rozvíjí. Zakladatelé původně 3 lékaři, kteří si v denním tisku přečetli, že „jejich“ nemocnice je na seznamu zdravotnických zařízení určených k privatizaci a zpracovali v r. 1992 konkurenční privatizační projekt. V roce 2007 koupila ve VŘ nemocnici Rakovník od Středočeského kraje a v roce 2014 Mulačovu nemocnici v Plzni (dříve závodní nemocnice Škoda, která byla od roku 1992 první soukromou nemocnicí v ČR po r. 1989) od 3 fyzických osob. Dnes vlastněná 2 akcionáři: MUDr. Miroslav Mach, předseda představenstva a MUDr. Petr Zimmermann, který byl prvním jednatelem společnosti. Další podrobnosti v publikaci k 20. výročí z r. 2015, případně na vyžádání. Skupina měla v roce 2018 obrat 1,5 miliardy korun a 1.219 zaměstnanců.
  PROGRAM HEALTH PLUS
  Pražská poliklinika Program Health Plus již více než 10 let přináší do českého zdravotnictví nejmodernější zahraniční trendy a technologické inovace v lékařské péči. Kromě klasické zdravotní péče v komplexním spektru medicíny klientům nabízí vysoce rozvinuté nástroje elektronického zdravotnictví, telemedicíny a nově také telemetrie, díky nimž je přístup k diagnostické i léčebné péči rychlejší a pohodlnější, což je přínosem nejen v době pandemie. Prostřednictvím chytré mobilní aplikace HealthPlus mají klienti přístup ke všem informacím o svém zdravotním stavu, termínech a výsledcích vyšetření i užívaných lécích, mohou využívat online chatovací službu i videokonzultace s osobními lékaři, mají k dispozici elektronickou „polikliniku v kapse“.
  SCHROTHOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ S.R.O.
  Lázně po 4 leté pauze znovu otevřel nový majitel v roce 2017 po celkové rekonstrukci . Celková kapacita lůžek 280. Indikační seznam – nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí - nemoci dýchacího ústrojí - nemoci kožní - duševní poruchy.
  SPECTRASOL S.R.O.
  Česká společnost Spectrasol přišla s vynálezem, který dodává umělému osvětlení vlastnosti přirozeného světla od slunce. Takové světlo slouží nejen k vidění, ale především pozitivně působí na biorytmy člověka a díky tomu zlepšuje život milionů lidí. Světlo totiž zásadně ovlivňuje naše zdraví, naladění a výkon. Podporuje bdělost, myšlení a paměť. Jedná se o unikátní, patentovanou, českou technologii s účinností jednoznačně ověřenou vědeckými institucemi. Například byl prokázán pozitivní vliv na studijní výsledky a absence na pražských gymnáziích, nebo na celkovou vitalitu a zdraví klientů domova seniorů a také na pracovní výkon v organizacích. Technologie byla úspěšně nasazena i v řadě speciálních projektů, například ve světelné sprše pro naše olympioniky na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu, Herbafabrice pro podporu růstu rostlin, v projektu kosmického výzkumu Hydronaut H03 Deeplab, nebo výzkumu životních cyklů včel v umělém letovém tunelu.
ZEMĚDĚLSTVÍ, POTRAVINÁŘSTVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
  GLOBUS ČR, V.O.S.
  Činnost rodinné společnosti Globus zahájil roku 1828 Franz Bruch otevřením obchodu s potravinami v sárském St. Wendelu. V současné době stojí v čele společnosti představitel již šesté generace rodiny Bruchů – Matthias Bruch. Na český trh vstoupil holding Globus v roce 1991 a první český hypermarket byl otevřen 4. listopadu 1996 v Brně – Ivanovicích. V současné době se na území České republiky nachází 15 hypermarketů. Hypermarkety disponují kompletní vlastní výrobou v řeznictví, úplnou pekárenskou produkcí včetně cukrářství a vlastními restauracemi a kavárnami. Vlastní výroby Globus vyrábějí více než 700 potravin s označením Poctivá výroba Globus.
  HANKA MOCHOV S.R.O.
  Firma Hanka Mochov s.r.o. začala svoji činnost v roce 1993 pronájmem zdevastovaného statku v Mochově a přilehlých polí. Majitel tak navázal na přerušenou zemědělskou tradici obou svých dědů. Dnes, po 28 letech, firmu tvoří dvě samostatné, stále se rozrůstající farmy v Mochově a Zálezlicích. Hospodaří na 650 ha a dává ve venkovském regionu práci až 180 lidem. Produkci tvoří široký sortiment čerstvé zeleniny a bylinek, dodávaných celoročně do obchodní sítě po celé ČR. Při pěstování uplatňuje postupy šetrné k životnímu prostředí a cílem, ke kterému dlouhodobě směřuje, je bezreziduální produkce. Firma je držitelem certifikace IPZ (Integrovaná produkce zeleniny), Global-Gap, ocenění Klasa a regionální potravina.
  KAUFLAND ČESKÁ REPUBLIKA V.O.S.
  Kaufland Česká republika je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na českém trhu působí více jak 20 let a provozuje zde 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. Řadí se mezi největší tuzemské řetězce. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí, a to, že patří mezi atraktivní a odpovědné zaměstnavatele, dokazuje i ocenění Top Employer 2020. Kaufland je také významným investorem, každoročně intenzivně investuje do otevírání nových a modernizace již stávajících prodejen. Jednou z priorit společnosti je také podpora a spolupráce s lokálními výrobci. Nejnovějším počinem v této oblasti je uvedení vlastní značky K-Jarmark, která nabízí špičkové produkty od českých výrobců. O kvalitě výrobků z Kauflandu svědčí i mnohá ocenění, která společnost pravidelně získává. Kaufland též vědom své společenské a environmentální odpovědnosti. V oblasti CSR proto podporuje neziskové organizace, spolupracuje s partnerskými školami v regionech, buduje komunitní zahrady v blízkosti svých prodejen a pravidelně se účastní národních potravinových sbírek. Jako oficiální partner Českého hokeje klade důraz i na podporu sportu, zdravého životního stylu a mladých talentů. V rámci REset plastové strategie aktivně zavádí taková opatření, která vedou ke snižování a předcházení vzniku plastového odpadu, a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
  MASO UZENINY PÍSEK, A.S.
  My v MÚÚÚ věříme, že to, jak přípravujeme jídlo a jak jíme, je základem toho jak žijeme. Ať už je to večeře či rodinný nedělní oběd, zabijačka nebo posvícení, pochutnat si na dobrém jídle, pobavit se a užívat si společně drobných radostí, které přináší život, je základem toho, jak se žije u nás v jižních Čechách. V klidu a beze spěchu. S každým kouskem masa a masným výrobkem MÚÚÚ, dostávají zákazníci na talíř kousek jižních Čech. Řízek, vepřová, špekáček nebo klobása, to jsou oblíbená jídla z našeho jihočeského jídelníčku. Ať si je dáte kdekoli, s výrobky se značkou MÚÚÚ k vám domů přichází také klid a pohoda rodinného životního stylu.
  MP KRÁSNO, A.S.
  Krásno je rodinnou společností, kde za kvalitu odpovídá již 6. generace řeznického rodu Pilčíků. Krásno nabízí velké množství produktů s širokou paletou chutí v různých velikostech, tvarech a baleních, takže splní přání a požadavky všech zákazníků. V sortimentu jsou jak tradiční uzenářské produkty tak i krajové valašské speciality. V současné době patří společnost sídlící v srdci Valašska mezi 3 největší výrobce masných produktů v České republice. Za tímto úspěchem stojí poctivá a tvrdá práce všech, systematické kontinuální investice do výroby, modernizace provozu a sledování současných potravinářských trendů. Veškeré produkty jsou vyráběné v podmínkách, které garantují ty nejvyšší bezpečnostní a zdravotní standardy. Řídíme se heslem „Žijte krásně!“
  PECU STÁŇA S.R.O.
  Paní Stanislava Kortánová, majitelka firmy PECU Stáňa s.r.o., která je rodinným podnikem, začínala podnikat v roce 1991 v Malé Hraštici. Při podnikání spojila pekařinu a cukrařinu zčásti na základě rozsáhlých zkušeností získaných od velkého cukrářského mistra pana Františka Myšáka. V současné době již část sortimentu zákusků nese přímo ochrannou známku Myšák.
  PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA S.R.O.
  Pražská čokoláda je výrobce, prodejce a exportér. Máme nejširší portfolio luxusní čokolády v ČR. Kromě zasílení na český turistický trh, kde skrze naše produkty reprezentujeme Česko našimi produkty a zvelebujeme královskou cestu tím, že poukazujeme na to, že za 1. republiky jsme byli jedni z největších výrobců čokolády na světě. Naše exporty do Japonska, Korei či do vlastních dvou obchodů v Ománu potvrzují to, že umíme být konkurenceschopní na celím světě. nyní jsme jediní ze zahraničních výrobů, kteří můžou oficiálně dodávat na královský stůl ománského Sultána.
  TEREOS TTD, A. S.
  Tereos TTD je největší český výrobce cukru a lihu z cukrové řepy s tradicí již od roku 1831. Naši základní surovinu – cukrovou řepu zpracováváme bezodpadově zcela v souladu s filozofií cirkulární ekonomiky. Vedle cukru vyrábíme ze řepy pitný líh, energetický líh, líh jako surovinu pro farmaceutický, kosmetický nebo zdravotnický průmysl, krmiva, hnojiva, zelenou energii, vracíme přírodě zeminu a vodu. V roce 2020 jsme reagovali na akutní potřebu dezinfekčních prostředků a stali se také výrobcem dezinfekce.
  VODNÍ ZDROJE, A.S.
  Hlavní náplní prací naší společnosti VODNÍ ZDROJE, a.s., jak již vyplývá i z jejího názvu, je péče o kvalitu a množství podzemních vod. Této činnosti se věnujeme již více než 50 let. Mezi největší úspěchy naší společnosti patří zajištění významného zdroje kvalitní podzemní vody pro město Dobruška a úspěšná regenerace systému vrtaných studní vodovodu KSKM (Kladno, Slaný, Kralupy, Mělník). V rámci sanačních prací na lokalitě Horní Počernice odstranila naše společnost největší ohnisko znečištění podzemní vody chlorovanými uhlovodíky v Evropě.

ENGLISH VERSION Czech 100 Best - video documents

Unikátní společná fotografie Českých 100 Nejlepších

pořiďte si jako vzpomínku na Českých 100 Nejlepších 2023 krásně zarámovanou fotografii stovky nejlepších, oborových kategorií, Lady & Gentleman Pro

více

Videoreportáž z galavečera Českých 100 Nejlepších 2023

Výsledky Českých 100 Nejlepších 2023

známé od 1. prosince naleznete zde

více

Fotogalerie Českých 100 Nejlepších

přidána fotogalerie Českých 100 Nej

více

Copyright © PIXMAN s.r.o., RSS